Інформація про рух учнів закладу 2023/2024 н.р.
Прибули
№ | Дата вступу до гімназії | ПІП | Клас | Звідки прибув | № наказу |
1. | 04.09.2023 | Білик | 6 | Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 | №33-у |
2 | 16.10.2023 | Голубенко | 8 | Ліцей с.Тростянчик | 34-у |
3 | 16.10.2023 | Голубенко | 4 | Ліцей с.Тростянчик | 35-у |
4 | 16.10.2023 | Голубенко | 6 | Ліцей с.Тростянчик | 36-у |
5 | 16.10.2023 | Шиманіцька | 1 | Ліцей с.Тростянчик | 37-у |
6 | 29.01.2024 | Бірюкова | 2 | Одеська ЗОШ №28 І-ІІІ ст Одеської міської ради | 7-у |
7 | 27.03.2024 | Хромалюк | 4 | ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗс.Бондурі | 9-у |
Вибули
№ | Дата вибуття з гімназії | ПІП | Клас | Куди вибув | № наказу |
1 | 01.11.2023 | Хитрик | 2 | Летківський ліцей | №38-у |
2 | 15.11.2023 | Дермановський | 6 | Ліцей смт Тростянець | №39-у |
3 | 30.11.2023 | Твердохліб | 6 | ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія" | 40-у |
4 | 05.01.2024 | Курнишов | 1 | КЗ «Ободівська спеціальна школа» | 1-у |
5 | 05.01.2024 | Голубенко | 8 | Опорний заклад "Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст №1" | 2-у |
6 | 05.01.2024 | Голубенко | 6 | Опорний заклад "Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст №1" | 3-у |
7 | 05.01.2024 | Голубенко | 4 | Опорний заклад "Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст №1" | 4-у |
8 | 05.01.2024 | Шиманіцька | 1 | Опорний заклад "Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст №1" | 5-у |
9 | 12.03.2024 | Наконечний | 4 | Ліцей №4 Ладижинської міської ради | 8-у |
Інформація про рух учнів закладу з 08.06.2023 р. по 31.08.2023 р.
Прибули
№ | Дата вступу до гімназії | ПІП | Клас | Звідки прибув | № наказу |
1 | 12.07.2023 | Савченко | 8 | КЗ "Вінницький ліцей №19" | №17-у |
2 | 31.07.2023 | Данилов | 9 | КЗ "Новоободівський ліцей" | №18-у |
3 | 31.07.2023 | Данилов | 2 | КЗ "Новоободівський ліцей" | №19-у |
4 | 31.07.2023 | Данилова | 5 | КЗ "Новоободівський ліцей" | №20-у |
5 | 01.08.2023 | Березіна | 5 | Будянський ліцей | №21-у |
6 | 02.08.2023 | Костюкевич | 5 | Новоободівська СЗШ | №22-у |
7 | 15.08.2023 | Цибульська | 5 | Ліцей №4 Ладижин | №24-у |
8 | 28.08.2023 | Хитрик | 2 | Летківський ліцей | №27-у |
9 | 28.08.2023 | Ратушняк | 7 | Бродіївська гімназія | №28-у |
10 | 28.08.2023 | Дермановський | 6 | СЗШ №68 Київ | №29-у |
Вибули
№ | Дата вибуття з гімназії | ПІП | Клас | Звідки прибув | № наказу |
1 | 13.06.2023 | Романюк | 6 | Ліцей смт Тростянець | №11-у |
2 | 22.06.2023 | Тирса | 8 | Ліцей смт Тростянець | №14-у |
3 | 27.06.2023 | Бондарчук | 6 | Тульчинський ліцей | №15-у |
4 | 07.08.2023 | Ліпков | 9 | Тульчинський ліцей | №23-у |
5 | 18.08.2023 | Гавришко | 6 | Київська інженерна гімназія | №25-у |
6 | 29.08.2023 | Косенко | 4 | Ліцей смт Тростянець | №30-у |
Відповідно до наказу від 31.08.2023 р.№32-у "Про уточнення списків учнів, зарахованих до 1-го класу"
№ п/п | Прізвище |
1. | Башкіров |
2. | Головатюк |
3. | Горбань |
4. | Гуріна |
5. | Катренко |
6. | Ковальчук |
7. | Колотілова |
8. | Курнишов |
9. | Мазур |
10. | Мамаєнко |
11. | Мисько |
12. | Пугач |
13. | Саботін |
14. | Саміленко |
15. | Токар |
16. | Шпак |
17. | Ярмак |
18. | Сич |
19. | Хріник |
20. | Пелешок |
21. | Лисейко |
Відповідно до наказу від 31.05.2023 р. №7-у "Про зарахування дітей до 1 класу закладу"
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові |
1. | Башкірова |
2. | Головатюк |
3. | Горбаня |
4. | Гуріну |
5. | Катренка |
6. | Ковальчук |
7. | Колотілову |
8. | Курнишова |
9. | Мазур |
10. | Мамаєнка |
11. | Мисько |
12. | Пугача |
13. | Саботіна |
14. | Саміленко |
15. | Токара |
16. | Шпака |
17. | Ярмака |
Інформація про вихованців структурного підрозділу дошкільної освіти Тростянецької гімназії
Станом на 01.09.2022 року, наказ №99 від 01.09.2022 року
Прізвище ім′я, по батькові учня |
1. Запорожець |
2. Кульчицький |
3. Куряшкіна |
4. Маланчук |
5. Назаренко |
6. Пелешок |
7. Шкута |
8. Яворська |
9. Яковенко |
Освітній процес в структурному підрозділі дошкільної освіти з 11.11.2022 року призупинено до особливого розпорядження, наказ №173 від 11.11.2022 року
Інформація про рух вихованців структурного підрозділу дошкільної освіти 2022/2023 н.р.
№ | Дата вступу до СПДО | ПІП | № наказу |
1 | 17.10.2022 | Яворська | 36-у |
2 | 07.11.2022 | Запорожець | 42-у |
3 | 07.11.2022 | Маланчук | 43-у |
4 | 07.11.2022 | Куряшкіна | 44-у |
5 | 11.11.2022 | Пелешок | 45-у |
6 | 11.11.2022 | Кульчицький | 46-у |
7 | 11.11.2022 | Шкута | 47-у |
8 | 11.11.2022 | Назаренко | 48-у |
9 | 11.11.2022 | Яковенко | 49-у |
Інформація про рух учнів 2022/2023 навчальний рік
Прибули № | Дата вступу до гімназії | ПІП | Клас | Звідки прибув | № наказу |
1 | 01.09.2022 | Вчорашній | 8 | повернення | 28-у |
2 | 06.09.2022 | Шаргородський | 2 | Тростянчицький ЗЗСО І-ІІІ ст | 29-у |
3. | 08.09.2022 | Ославський | 3 | Демидівський НВК | 31-у |
4. | 26.09.2022 | Гнатенко | 9 | Демидівський НВК | 34-у |
5. | 17.10.2022 | Наконечний | 3 | Ладижинський ЗЗСО | 37-у |
6. | 26.10.2022 | Чубенко | 4 | повернення з-за кордону | 38-у |
7. | 05.12.2022 | Паламарчук | 8 | Новоободівський ліцей | 52-у |
8. | 16.05.2023 | Шкільнюк | 6 | Ліцей смт Тростянець | 6-у |
9. | 01.06.2023 | Западнюк | 3 | | 9-у |
Вибули № | Дата вступу до гімназії | ПІП | Клас | Куди вибув | № наказу |
1 | 06.09.2022 | Пчелянська | 8 | Ліцей смт Тростянець | 30-у |
2 | 20.09.2022 | Миронюк | 3 | Гордіївська гімназія | 32-у |
3 | 02.11.2022 | Діденко | 8 | Ліцей №10 "Тріумф" м.Бердичів | 39-у |
4 | 02.11.2022 | Діденко | 5 | Ліцей №10 "Тріумф" м.Бердичів | 40-у |
5 | 01.12.2022 | Шкільнюк | 6 | Тимчасове навчання за кордоном | 51-у |
6. | 19.12.2022 | Губар | 8 | Шкуратівська гімназія Ворожбянської міської ради Сумської області | 53-у |
7. | 13.02.2023 | Цибульська | 4 | Ліцей№4 Ладижинської міської ради Вінницької області | 2-у |
8. | 01.03.2023 | Савченко | 7 | КЗ "ВОЦРСПД" Вінницький ліцей №10 | 3-у |
9. | 10.03.2023 | Гнатенко | 9 | Ганнопільський ліцей | 4-у |
10. | 07.06.2023 | Плахотнюк | 8 | Ліцей смт тростянець | 10-у |
11. | 13.06.2023 | Романюк | 6 | Ліцей смт тростянець | 11-у |
Коментарi