Формування здоров'язбережувальної компетентності здійснюється відповідно до наказів по закладу:

наказ від 04.09.2023 р. №118 "Про проведення Олімпійського тижня у Тростянецькій гімназії";

наказ від 04.09.2023 р. №120 "Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів";

наказ від 04.09.2023 р.№121 "Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі";

наказ від 04.09.2023 р. №122 "Про організацію роботи з обдарованими учнями;

наказ від 04.09.2023 р. №123 "Про дотримання правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту";

наказ від 29.09.2023 р.№154 "Про розподіл на групи відповідно до результатів медичного огляду".


/Files/images/1_poverh_kabneti/Список працівників.jpg

/Files/images/1_poverh_kabneti/вак.jpg


/Files/images/1_poverh_kabneti/вап.jpg


/Files/images/1_poverh_kabneti/итвап.jpg


Грудень 2023 року

13 грудня учні 6 класу взяли участь у фестивалі-змаганнях зі спортивного орієнтування, які проведено серед закладів загальної середньої освіти Тростянецької громади, в рамках Загальнонаціонального проєкту фізичного виховання «Пліч-о-пліч зі спортом». Команда закладу отримала перемогу.

20 грудня учні закладу взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку». Учні 2-5 класів виконали Всеукраїнську руханку з ментальною складовою та стали учасниками Національного марафону «Разом до Перемоги».

Листопад 2023 року

2 листопада учні 9 класу перемогли у змаганнях з тенісу в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

7 листопада учні закладу приєднались до Всеукраїнської руханки «Спорт заради розвитку» в рамках проєкту «Єдина Україна». Учні 7 класу доєднались до встановлення рекорду у фестивалі «На зустріч успіху».

14 листопада учні 2-7 класів доєднались до Всеукраїнського онлайн-фестивалю «На зустріч успіху», виконавши Всеукраїнську руханку з ментальною складовою та виконали цікаві завдання онлайн-фестивалю в рамках прєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

20 листопада У Всесвітній день дитини учні 4 класу долучились до онлайн-участі встановлення рекорду «Єднання» в рамках проведення фестивалю «На зустріч успіху».

21 листопада учні 5 та 6 класів взяли участь та перемогли у фізкультурно-оздоровчому заході «Cool Games”, які проведено серед закладів загальної середньої освіти Тростянецької громади.

30 листопада учні закладу долучились до участі в 20 ювілейному фестивалі «Назустріч Успіху». Учні 2-4 класів виконали патріотичну руханку, вправи на ментальне здоров’я та вправи «Єднання нації» .

Жовтень 2023 року

4 жовтня учні школи взяли участь у Всеукраїнській онлайн- руханці "Цікава фізкультура", в рамках проведення фестивалю "Назустріч Успіху". Організаторами Проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

10 жовтня у рамках фестивалю "На зустріч Успіху" з метою популяризації здорового способу життя, учні 3 та 7 класів активно долучилися до Всеукраїнської онлайн-руханки.

27 жовтня з метою реалізації Загальнонаціонального проєкту фізичного виховання школярів «Пліч-о-пліч зі спортом» в Тростяецькій гімназії проведено змагання «Ліга чемпіонів». Учні 6-8 класів демонстрували свою спритність, силу, витривалість, кмітливість і найголовніше, отримали багато позитивних емоцій та вражень.


Вересень 2023 року

4-8 вересня до Дня фізичної культури та спорту організовано Олімпійський тиждень. Весело, із азартом і завзяттям проходили змагання з тенісу, та волейболу ,бадмінтон, руханки, естафети, заняття з гімнастики.

12 вересня проведено заняття з елементами тренінгу для надання психолого-соціальної підтримки "Вчимося долати стресові ситуації" в рамках Всеукраїнського проекту" Єдина Україна". Учні 3 та 7 класів мали можливість виконати дихальні вправи та вправи на заспокоєння.

22-23 вересня учні та їх бабусі та дідусі долучились до челенджу #Beactive day 2023 в Україні , який проходив під девізом «Будь активним !». Фізичні активності припали до душі усім учасникам.

25 вересня в рамках фестивалю "На зустріч успіху" з метою популяризації здорового способу життя, учні 2 та 6 класів активно долучилися до Всеукраїнської онлайн-руханки.

29 вересня Європейський день шкільного спорту- 2023. Учні школи вкотре долучились до активностей в рамках в українсько - швейцарського проєкту " Діємо для здоров'я. "


2022-2023 навчальний рік

Участь в україно-швейцарському проєкті «Діємо для здоров‘я», physportmedia UkraineActive та хештегом #beactive4peace

Участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході «Challenge in Active Park”.

Участь в заходах за напрямком "Активне літо для українських дітей"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.