Війна залишає рани не тільки на тілі, а й в душі людей. Тож зараз саме час звернути увагу на свій психологічний стан й за потреби звернутися до професіонала.

Ми зібрали список контактів українських та міжнародних психологів, які готові безкоштовно надавати психологічну підтримку нашим людям
  • Команда ТРИТФІЛД разом з експертами та волонтерами заснували проект психологічної підтримки Як ти? Платформа знайде для тебе контакт вільного психолога.
  • Центр "КОЛО" надає кризові психологічні консультації особам, що потребують підтримки у зв’язку з викликами війни. Пріоритет надається вимушено переселеним особам, родичам захисників. Запис за телефоном:+380 98 559 65 21(працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00).
  • Психологи всеукраїнського кол-центру фундації "Варто жити" надає безкоштовні психологічні консультації всім, хто цього потребує, зокрема онкопацієнтам та їхнім близьким. Номери гарячої лінії:5522— для абонентів Lifecell і Vodafone Ukraine;+38 093 170 72 19— для абонентів Kyivstar. Телефонувати можна з 11:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю.
  • Медична мережа "Добробут" зібрала базу ізраїльських та українських психологів.
  • Безкоштовна інтернет-платформа для психологічних консультацій "Розкажи мені" працює за методом когнітивно-поведінкової терапії. Залишити заявку на отримання допомоги можна на сайті чи за допомогою бота першої психологічної допомоги "Друг". Останній створений на основі сучасних науково доведених досліджень.
  • Цілодобові безкоштовні телефони довіри —0 800 501 212;(044) 456 17 02;(044) 456 17 25.
  • Безкоштовний чатбот для психологічної терапії "Elomia", створений за допомогою штучного інтелекту, цілодобово надає анонімну психологічну підтримку.
  • Міжнародна гуманітарна організація "People in Need" надає безкоштовні цілодобові психологічні консультації. Телефон:0 800 210 160 (цілодобово).

Більше інформації можете знайти за посиланням: "Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів"; "Не соромся просити про допомогу: контакти психологічної онлайн-підтримки".

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.