ЗАТВЕРДЖЕНО

конференцією шкільного активу

протокол №1 від 24.11.2020

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

ТРОСТЯНЕЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІ ст №2

· Учні приходять до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займають своє робоче місце, готують все необхідне навчальне приладдя до уроку.

· Учні старанно навчаються та виконують домашні завдання, дотримуються вимог академічної доброчесності.

· Під час уроків та інших заходів мобільний телефон використовують за потребою учителя.

· Дотримуються ділового стилю одягу, святковий одяг-вишиванка.

· Для занять фізкультурою учні школи мають змінне спортивне взуття та спортивний костюм.

· На першу вимогу вчителя учні дають щоденник.

· Підтверджують пропуски навчальних занять необхідними документами.

· Йдуть зі школи та її території лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з черговим адміністратором та повідомивши батьків).

· Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т.ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

· Учні школи доброзичливі, дотримуються золотого правила поведінки, проявляють пошану до старших, піклуються про молодших.

· У школі учні поводяться ввічливо, поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч, піклуються про молодших школярів.

· Учні бережуть майно школи, зелені насадження на території школи, бережливо поводяться зі своїми речами та речами товаришів, дбають про чистоту та порядок у школі.

· Учні школи зобов'язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.

· Фізичне насилля, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки учнів у школі та за її межами.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.