НАКАЗ

03.09.2021 року смт Тростянець №110

Щодо попередження та профілактики корупційних діянь

На виконання Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», з метою здійснення заходів щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних із корупцією,

НАКАЗУЮ:

1.Не допускати незаконного збирання коштів працівниками школи і використання їх без відповідного бухгалтерського обліку. Класним керівникам 4-го, 9-го класів категорично забороняється збір будь-яких коштів у школі в т.ч. і на проведення ДПА та випускні вечори з метою попередження фінансових зловживань.

2.Довести до відома громадськості та батьків реквізити спецрахунку управління освіти Тростянецької селищної ради для зручності у разі бажання надання благодійної допомоги школі.

3.Завгоспу школи Грушко Г.В. покращити роботу інвентаризаційної комісії школи щодо своєчасного виявлення та оприбуткування товарів, наданих школі як благодійна допомога.

4.Забезпечити постійне інформування громадськості про надходження використання благодійних внесків в матеріальному виразі шляхом розміщення відповідних матеріалів на сайті навчального закладу.

5. Категорично заборонити займатись репетиторством в школі.

6. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Западнюк Т.В.:

6.1.оформити інформаційний бюлетень щодо запобігання корупції із зазначенням телефонів анонімної гарячої лінії;

6.2.розмістити даний наказ на сайті закладу.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Т.Г.Задорожна

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.