Відповідно до Річного плану гімназії у 2023/2024 навчальному році заплановано вивчення стану викладання таких предметів ( вкладення):

Жовтень.

Моніторинг стану роботи соціального педагога та вихователя ГПД Шаблевської Т.В. з реалізації методичної мети: «Розвиток стресостійкості в умовах війни».

Листопад

Моніторинг стану викладання історії, узагальнення досвіду роботи вчителя Маснюк С.О. з реалізації методичної мети: « Формування вмінь критичного аналізу джерел історичної інформації».
Грудень.
Моніторинг стану викладання математики у початкових класах.
Січень.
Вивчення роботи асистента вчителя Лелеки Н.О., узагальнення досвіду роботи з реалізації методичної мети : « Оосбливості освітнього процесу для учнів з порушенням слуху».
Лютий.
Моніторинг стану викладання зарубіжної літератури, української мови та літератури, вивчення досвіду роботи Ковальчук Н.О. з методичної теми: «Розвиток комунікативно – діяльнісних умінь і навичок, формування національно – патріотичних почуттів на уроках зарубіжної літератури , української мови та літератури».
Березень.
Моніторинг стану викладання української мови та літератури вчителя Катренко Т.В. з реалізації методичної мети: «Методика організації навчання із застосуванням укрупненого структурування навчального матеріалу».
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.