Номінанти премії селищної ради 2020:

  1. Вихристюк Дарина, 4 клас
  2. Очеретнюк Роман, 5 клас
  3. Білик Анастасія, 7 клас
  4. Яковишина Дар’я, 7 клас
  5. Бабишева Юлія, 8 клас
  6. Червонецька Лілія, 8 клас
  7. Вчорашній Вадим, 8 клас
  8. Масняк Максим, 8 клас
  9. Чернікова Анастасія, 9 клас

Школа пишається Вами!

Переможцями і призерами

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад

у 2019-2020 навчальному році стали:

І місце

ІІ місце

Водзінська Р., історія

Мишинська Ю., англ.мова

Водзінська Р., укр.мова

Каліцінська А., історія

Каліцінська А., математика

Мальска А., хімія

Білик А.,укр.мова



Білоус Д., історія

Каліцінська А., хімія



Чернікова А., правознавство

5



5

ІІІ місце


Цвігун В.,англ.мова
Бричук Ст., англ.мова

Водзінська Руслана, учениця 11класу,

призер ІІІ етапу!!!

· Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019-2020 навчальному році (ІІ місце)

· олімпіади з української мови в 2019-2020 н.р. (ІІ місце)

Школа пишається вами!

Переможцями і призерами

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад

у 2017-2018 навчальному році стали:

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Водзінська Р., правознавство

Гузь В., англ.мова

Водзінська Р., англ.мова

Водзінська Р., укр.мова

Каліцінська А., історія

Червонецький О., історія

Водзінська Р., історія

Дахненко Д., інф.технології

Каліцінська А., математика

Каліцінська А., хімія

Гузь В., укр.мова

Савченко О., англ.мова

Савченко О., історія

8

3

2

Водзінська Руслана, учениця 9 класу,

призер ІІІ етапу!!!

· ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2017-2018 н.р.,

· VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році,

· олімпіади з української мови в 2017-2018 н.р.

Савченко Олена, учениця 11 класу,

· ІІІ місце у Всеукраїнській предметній олімпіаді з англійської мови і

· ІІІ місце з історії України, ІІІ етап.

Школа пишається вами!
Переможцями і призерами
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських
предметних олімпіад
у 2016-2017 навчальному році стали:

І місце ІІ місце ІІІ місце
Шевчук А., фізика Водзінська Р., хімія Споденюк І., укр.мова
Шевчук А., математика Яковишина С., хімія Каліцінська А., фізика
Водзінська Р., укр.мова Савченко О., біологія Яковишина С., історія
Савченко О., історія Чорномаз А., англ.мова Гузь В., географія
Савченко О., технології Водзінська Р., англ.мова
Кравець А., історія
Каліцінська А., хімія
7 5 4


Переможцями і призерами
Школа пишається вами!
ІІ та ІІІ туру Всеукраїнських учнівських
предметних олімпіад
у 2015-2016 навчальному році стали:
Диплом І ступетя

Вітаємо Гузь Владиславу, ученицю 9 класу, яка стала призером (ІІІ місце) ІІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та Водзінську Руслану, ученицю 7 класу, за зайняте ІІІ місце в ІІІ турі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.
І місце ІІ місце ІІІ місце
Яковишина Софія, хімія Причепа Вадим, хімія Водзінська Руслана, хімія
Яковишина Софія, фізика Рябокінь Дарія, екологія Споденюк Інна, укр.мова
Яковишина Софія, математика Рябокінь Дарія, укр.мова Рябокінь Дарія, англ.мова
Ляховченко Тетяна, географія Яковишина Софія, історія
Ляховченко Тетяна, біологія Чорномаз Анастасія, англ..мова
Гузь Владислава, англ.мова Савченко Олена, англ.мова
Гузь Владислава, хімія Мурований Андрій, інф.технології
Кравець Анастасія, історія Каліцінська Анна, математика
Рябокінь Дарія, історія Ляховченко Тетяна, хімія
Водзінська Руслана, укр.мова
10 9 3

Школа пишається вами!

Переможцями і призерами

ІІ туру Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад

у 2013-2014 навчальному році стали:

Учні школи взяли участь у проведенні ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад з 17 предметів. За підсумками участі представників школи учні мають належний рівень підготовки практично з усіх предметів, про що свідчать результати. У загальному заліку команда школи отримала 26 призових місць, з яких дипломами І ступеня нагороджено 10 учнів , ІІ ступеня - 10 учнів , ІІІ ступеня - 6 учнів. За предметами результати розподілилися наступним чином:

Диплом І ступеня:

Ляховченко Тетяна - географія

Кокошко Наталія - хімія

Споденюк Інна - хімія

Пунько Тетяна - екологія

Кокошко Наталія - біологія

Чорномаз Анатасія- англійська мова

Кокошко Наталія- інформаційні технології

Споденюк Інна- українська мова

Орисенко Наталія- трудове навчання

Колесник Світлана- правознавство

Диплом ІІ ступеня:

Франчук Вікторія - хімія

Яковишина Софія - математика

Рябокінь Дарія - біологія

Франчук Вікторія- біологія

Рябокінь Дарія- англійська мова

Споденюк Інна- російська мова

Білоус Анастасія - українська мова

Колесник Світлана- історія

Войтенко Олена - правознавство

Кравець Анастасія - історія

Диплом ІІІ ступеня:

Мороз Анна- педагогіка і психологія

Чорномаз Анастасія- біологія

Коржинська Лідія- біологія

Білоус Анатасія- російська мова

Пунько Тетяна- фізкультура

Войтенко Олена-російська мова

Школа пишається вами!

Переможцями і призерами

ІІ туру Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад

у 2012-2013 навчальному році стали:

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Споденюк І., 7 кл., укр.мова

Самоєнко Д., 11 кл., ф/к і спорт

Боцман А., 8Б кл., біологія

Войтенко О., 10кл., укр.мова

Хода В., 11 кл., астрономія

Ковальчук Т., 9Б кл., біологія

Хода В., 11 кл., укр.мова

Білоус А., 9Б кл, хімія

Тарілко Т., 11 кл., біологія

Ляховченко Т., 8А кл., хімія

Кокошко М., 11 кл., хімія

Пунько Т., 10 кл., біологія

Котигорох Н., 8Б кл., англ..

Тарілко Т., 11 кл., екологія

Франчук В., 9А кл., біологія

Тарілко Т., 11 кл., трудове н.

Войтенко О., 10 кл., правозн.

Самохін В., 7 кл., математика


Пунько Т., 10 кл., правозн.

Франчук В., 9А кл., географія


Рябокінь Д., 8Б кл., англ..мов.

Білоус А., 9Б кл., правозн.


Грабар А., 11 кл., світова л.

Білоус А., 9Б кл., світова л.


Войтенко О., 10 кл., світова л.


6 призерів

10 призерів

9 призерів

Школа пишається вами!

Переможцями і призерами ІІ туру Всеукраїнських учнівських

предметних олімпіад

у 2011-2012 навчальному році стали:

Диплом І ступеня

Хода Віталіна – інформаційні технології

Хода Віталіна – укр.мова і література

Майданик Надія - інформаційні технології

Майданик Надія - екологія

Войтенко Олена – рос.мова і література

Тарілко Тетяна – трудове навчання

Кокошко Наталія – хімія

Диплом ІІ ступеня

Хода Віталіна – астрономія

Діденко Надія – трудове навчання

Грабар Аліна – правознавство

Кокошко Марія – хімія

Диплом ІІІ ступеня

Боцман Анна - укр.мова і література

Тарілко Тетяна – біологія

Білоус Анастасія – історія

Білоус Анастасія - хімія

Рябокінь Дарина – географія

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.